PrivátNet Ingatlan Iroda RSS csatorna PrivátNet Ingatlan Iroda ingatlan hirdetések RSS www.privatnet.hu hu-HU lc.hu Mon, 19 Nov 2018 08:52:17 +0100 www.privatnet.hu/page/rss/ <![CDATA[Kiadó téglalakás, Budapest, II. kerület, Törökvész, , 450 E, Ft/hó]]> http://www.privatnet.hu/page/ingatlan/75_pi/ www.privatnet.hu Sun, 18 Nov 2018 23:04:00 +0100 <![CDATA[Eladó családi ház, Budapest, XI. kerület, Sasad, , 169 M, Ft]]> http://www.privatnet.hu/page/ingatlan/74_pi/ www.privatnet.hu Sun, 11 Nov 2018 13:16:00 +0100 <![CDATA[Kiadó téglalakás, Budapest, II. kerület, Rózsadomb, , 321 E, Ft/hó]]> http://www.privatnet.hu/page/ingatlan/73_pi/ www.privatnet.hu Fri, 09 Nov 2018 18:01:00 +0100 <![CDATA[Kiadó téglalakás, Budapest, V. kerület, Belváros, , 349 E, Ft/hó]]> http://www.privatnet.hu/page/ingatlan/72_pi/ www.privatnet.hu Wed, 07 Nov 2018 20:49:00 +0100 <![CDATA[Kiadó panellakás, Budapest, XIV. kerület, Alsórákos, , 140 E, Ft/hó]]> http://www.privatnet.hu/page/ingatlan/70_pi/ www.privatnet.hu Mon, 29 Oct 2018 21:38:00 +0100 <![CDATA[Eladó panellakás, Budapest, XV. kerület, Újpalota, , 31.5 M, Ft]]> http://www.privatnet.hu/page/ingatlan/69_pi/ www.privatnet.hu Fri, 26 Oct 2018 19:18:00 +0200 <![CDATA[Eladó családi ház, Pest megye, Dunakeszi, , 70 M, Ft]]> http://www.privatnet.hu/page/ingatlan/66_pi/ www.privatnet.hu Fri, 26 Oct 2018 08:31:00 +0200 <![CDATA[Kiadó téglalakás, Budapest, II. kerület, Szemlőhegy, , 550 E, Ft/hó]]> http://www.privatnet.hu/page/ingatlan/65_pi/ www.privatnet.hu Sun, 21 Oct 2018 23:15:00 +0200 <![CDATA[Eladó telek, Budapest, XV. kerület, Rákospalota, Illyés Gyula utca , 34.9 M, Ft]]> http://www.privatnet.hu/page/ingatlan/64_pi/ www.privatnet.hu Thu, 18 Oct 2018 21:05:00 +0200 <![CDATA[Eladó családi ház, Budapest, III. kerület, Csillaghegy, , 110 M, Ft]]> http://www.privatnet.hu/page/ingatlan/61_pi/ www.privatnet.hu Tue, 09 Oct 2018 00:40:00 +0200 <![CDATA[Kiadó téglalakás, Budapest, II. kerület, Törökvész, , 390 E, Ft/hó]]> http://www.privatnet.hu/page/ingatlan/60_pi/ www.privatnet.hu Fri, 05 Oct 2018 18:23:00 +0200 <![CDATA[Eladó panellakás, Budapest, XV. kerület, Újpalota, , 29.7 M, Ft]]> http://www.privatnet.hu/page/ingatlan/56_pi/ www.privatnet.hu Fri, 28 Sep 2018 22:20:00 +0200 <![CDATA[Eladó telek, Pest megye, Dunakeszi, , 25.9 M, Ft]]> http://www.privatnet.hu/page/ingatlan/53_pi/ www.privatnet.hu Wed, 12 Sep 2018 07:53:00 +0200 <![CDATA[Eladó téglalakás, Budapest, II. kerület, Országút, , 89.9 M, Ft]]> http://www.privatnet.hu/page/ingatlan/51_pi/ www.privatnet.hu Wed, 12 Sep 2018 02:00:00 +0200 <![CDATA[Eladó téglalakás, Budapest, IV. kerület, Újpest, , 41.25 M, Ft]]> http://www.privatnet.hu/page/ingatlan/46_pi/ www.privatnet.hu Thu, 06 Sep 2018 21:08:00 +0200 <![CDATA[Eladó téglalakás, Pest megye, Dunakeszi, Kadosa Pál , 34 M, Ft]]> http://www.privatnet.hu/page/ingatlan/43_pi/ www.privatnet.hu Thu, 02 Aug 2018 00:22:00 +0200 <![CDATA[Eladó panellakás, Budapest, IV. kerület, Káposztásmegyer, , 29.3 M, Ft]]> http://www.privatnet.hu/page/ingatlan/40_pi/ www.privatnet.hu Sun, 29 Jul 2018 17:51:00 +0200 <![CDATA[Eladó ikerház, Pest megye, Dunakeszi, , 59.9 M, Ft]]> http://www.privatnet.hu/page/ingatlan/36_pi/ www.privatnet.hu Mon, 16 Jul 2018 19:53:00 +0200 <![CDATA[Eladó téglalakás, Budapest, II. kerület, Újlak, , 155 M, Ft]]> http://www.privatnet.hu/page/ingatlan/30_pi/ www.privatnet.hu Thu, 28 Jun 2018 23:00:00 +0200 <![CDATA[Kiadó téglalakás, Budapest, II. kerület, Víziváros, , 350 E, Ft/hó]]> http://www.privatnet.hu/page/ingatlan/27_pi/ www.privatnet.hu Sat, 23 Jun 2018 01:42:00 +0200